فاران تابش
faran Tabesh

اولین نیستیم ولی بهترینیم

در استان البرز بدون کد

0261890

انواع هیترتابشی کدامند؟

انواع هیترتابشی کدامند؟

سیستم های هیترتابشی از نوین ترین سیستم های ایجاد گرمایش مورد نظر در محیط ها و مجموعه های مختلف می باشد که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل مجموعه فاران تابش در ادامه ارائه اطلاع رسانی در خصوص این نوع سیستم ها در این مقاله قصد دارد به شما در مورد انواع سیستم های گرماتاب توضیحاتی را ارائه دهد و این انواع را به شما معرفی کند تا بتوانید برای خرید این سیستم ها به درستی اقدام کنید و از مزایای آنها بهره مند شوید.

انواع هیترتابشی

در بررسی انواع هیترتابشی به صورت کلی با پنج سیستم گرمایشی روبرو هستیم که هر یک از این موارد دارای ویژگی های و مشخصات کلی و متفاوتی می باشد که برای محیطی مخصوص دارای کاربرد است. به همین دلیل ما علاوه بر معرفی فهرست وار این انواع، هر یک را به صورت خلاصه به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید در خصوص انواع سیستم های هیترتابشی اطلاعات خود را تکمیل کنید. مهمترین انواع سیستم های گرمایش تابشی که شما می توانید تهیه و خریداری نمایید و از آنها در محل مورد نظر استفاده نمایید عبارت اند از:

  1. هیترتابشی لوله ای کم شدت

یکی از انواع هیترتابشی که می تواند برای محیط هایی با مساحت کمتر مناسب باشد هیترهای تابشی لوله ای هستند که به آنها هیترهای کم شدت نیز گفته می شود. این هیترها یا سیستم های تابشی می توانند دارای تعداد لوله های متفاوتی باشند، هم جنین در سایزهای مختلفی نیز ارائه می شوند. از دیگر نکات مهم در خصوص این سیستم ها این است که این سیستم ها در برخی از انواع مدل ها دارای فن هستند که باد گرم شده را به محیط منتشر می کند و گرمای زیادی را در اطراف هیتر ایجاد می کند.

  1. هیترتابشی زمینی

یکی دیگر از انواع هیترتابشی، سیستم های تابشی زمینی هستند که این سیستم ها معمولا در محیط هایی که مسقف نیستند و دارای فضای باز هستند استفاده می شوند. این سیستم ها دارای سایزهای مختلف هستند اما همگی برای محیط هایی سر باز استفاده می شوند. نوع کاربرد آنها نیز این است که با یک پایه به زمین متصل می شوند و گرمای مورد نظر را به محیط منتقل می کنند.

  1. هیترتابشی مستقل

از دیگر انواع بخاری تابشی می توان به هیترهای مستقل اشاره کرد. هیترهای مستقل در حقیقت سیستم های گرمایش تابشی هستند که به صورت مستقل بوده و قابل حمل می باشند. یعنی از محیطی به محیط دیگر می توان آنها را منتقل کرد. به همین دلیل به آنها مستقل گفته می شود و شما می توانید بر اساس نیازی که دارید این هیترها را به محلی دیگر برده و در بخشی از محیط قرار دهید تا به این ترتیب گرمای مد نظر و دلخواه خود را در محیط دلخواه خود ایجاد کنید. معمولا این هیترها دارای سایزهای بزرگی نیستند تا جابجایی  و حمل و نقل آنها برای همه افراد به صورت ساده تری انجام شود.

  1. هیترتابشی سرامیکی با شدت بالا

از دیگر انواع بخاری صنعتی می توان به سیستم های سرامیکی اشاره کرد که به هیتر سرامیکی با شدت بالا معروف می باشد. این سیستم های کاربردی دارای دو نوع گازی و برقی هستند و می توان از آنها برای ایجاد گرمای مورد نظر در محیط های بزرگ استفاده کرد. قدرت ایجاد گرمایش در این هیترها از سایر هیترهای ذکر شده در این بخش بالاتر می باشد به همین دلیل شما گرمای بیشتری را تجربه خواهید کرد.

  1. هیترهای مخصوص فضاها باز

از دیگر انواع سیستم هایی هیترتابشی می توان به هیترهای مخصوص فضای باز اشاره کرد. این سیستم ها مانند سیستم های زمینی برای فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند با این تفاوت که میزان گرمای تولید شده در این سیستم ها بسیار بالا می باشد به همین دلیل معمولا برای رستوران ها و مراکز تولیدی و کارگاهی از این نوع سیستم ها استفاده می شود.

سخن پایانی

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع گرمایش تابشی و همچنین خرید هر یک از این انواع با کارشناسان ما در فاران تابش تماس حاصل نمایید و پس از دریافت مشاوره های رایگان سفارشات خرید خود را نیز ثبت کنید.

مزایای سیستم گرمایش تابشی

نمایندگی استان مازندران