بخاری تابشی در تعمیرگاه

بخاری تابشی در تعمیرگاه

مزایای استفاده از دستگاه بخاری تابشی در تعمیرگاه ها

تعمیرگاه های خودرو و موتور سیکلت و یا تجهیزات کشاورزی و اداری مملو از مواد نفتی می باشد که قابلیت اشتعال زایی بسیار بالایی دارند از جمله بنزین ، گازوئیل و روغن.

استفاده از هیتر های متداول در منازل مسکونی و یا هیتر های کارگاهی و یا بخاری های دمنده موضعی قطعا خطر آتش سوزی به دنبال خواهد داشت.

سامانه های بخاری تابشی در بالاترین ارتفاع قطعا به کاهش خطر آتش سوزی در تعمیرگاه ها کمک شایانی خواهد کرد.

باز بودن درب مغازه یا سالن خدمات یکی از مشکلات متداول تعمیرگاه هاست. حال اگر بخواهیم از این روش همرفتی محیط را گرم کنیم قطعا بهای انرژی گزافی پرداخت خواهیم کرد و به نتیجه مطلوب نیز نخواهیم رسید.

سامانه های  بخاری تابشی با روش انتقال دما بدون نیاز به سیال واسط (آب یا هوا) به عبارتی بعد چهارم انرژی این امکان را فراهم می کند حتی با باز بودن درب مشکل ایجاد گرمایش را به راحتی حل کنیم.

مزیت دیگر  سامانه گرمایش تابشی در تعمیرگاه ها عدم بکارگیری در ساعات غیر کاری است به بیان ساده تر با استفاده از سیستم  بخاری تابشیبه دلیل ، به راندمان رسیدن دستگاه در کمترین زمان (کمتر از 30 دقیقه) هیچ دلیلی به روشن ماندن دستگاه در ساعات تعطیلی تعمیرگاه نمی باشد.

رعایت آسایش دمایی علاوه بر رعایت قوانین کار و کارگر و حفظ سلامت فردی به افزایش بهره وری نیروی کار کمک خواهد کرد.

تمامی تعمیرگا ه های مجهز در داخل و خارج کشور مشتمل بر برندهایی همانند:

ستاره ایران (بنز) ، پرشین خودرو(BMW) ، آسان موتور (هیوندایی) ، سایپا و ایران خودرو در تعمیرگاه های خو از این سیستم استفاده نموده و نتیجه مطلوب را دریافت کرده اند.

استفاده از سیستم بخاری تابشی جهت تعمیرگاه ها یک امتیاز مثبت از جانب اعطا کننده نمایندگی محسوب می شود.

 مزایای سیستم گرمایش تابشی

شرکت فاران تابش در استان مرکزی دارای نمایندگی فعال و متخصص می باشد ، برای خرید سیستم گرماتاب در استان مرکزی وحومه می توانید به بخش نمایندگی استان مرکزی مراجعه فرمایید.

نمایندگی استان مرکزی