مزایای هیتر تابشی در تعمیرگاه ها

مزایای هیتر تابشی در تعمیرگاه ها

مزایای استفاده از دستگاه هیتر تابشی در تعمیرگاه ها

تعمیرگاه های خودرو و موتور سیکلت و یا تجهیزات مکانیکی کشاورزی و اداری پر است  از مواد نفتی می باشد که قابلیت اشتعال زایی بسیار بالایی دارند از جمله بنزین ، گازوئیل و روغن.

استفاده از هیتر های مرسوم در منازل مسکونی و یا هیتر های کارگاهی و یا بخاری های دمنده موضعی قطعا خطر آتش سوزی به دنبال خواهد داشت.

دستگاه های هیتر تابشی در بالاترین ارتفاع قطعا به کاهش خطر آتش سوزی در تعمیرگاه ها کمک شایانی خواهد کرد.

باز بودن درب تعمیرگاه یا سالن خدمات یکی از عمده مشکلات متداول تعمیرگاه هامی باشد. حال اگر بخواهیم از این روش همرفتی محیط را گرم کنیم قطعا بهای انرژی گزافی پرداخت خواهیم کرد و به نتیجه مطلوب نیز نخواهیم رسید.

دستگاه های  هیتر تابشی با متد انتقال دما بدون نیاز به سیال واسط (آب یا هوا) به عبارتی بعد چهارم انرژی این امکان را فراهم می سازند که حتی با باز بودن درب مشکل ایجاد گرمایش را به راحتی حل کنیم.

برتری دیگر  دستگاه گرمایش تابشی در تعمیرگاه ها عدم بکارگیری در ساعات غیر کاری می باشد به بیان ساده تر با استفاده از سیستم  هیتر تابشی به دلیل ، به راندمان رسیدن دستگاه در کمترین زمان (کمتر از 30 دقیقه) هیچ دلیلی به روشن ماندن دستگاه در ساعات تعطیلی تعمیرگاه نمی باشد.

رعایت آسایش دمایی علاوه بر رعایت قوانین کار و کارگر و حفظ سلامت فردی به افزایش بهره وری نیروی کار کمک خواهد کرد.

تمامی تعمیرگا ه های مجهز در داخل و خارج کشور مشتمل بر برندهایی همانند:

ستاره ایران (بنز) ، پرشین خودرو(BMW) ، آسان موتور (هیوندایی) ، سایپا و ایران خودرو در تعمیرگاه های خو از این سیستم استفاده نموده و نتیجه مطلوب را دریافت کرده اند.

استفاده از سیستم بخاری تابشی جهت تعمیرگاه ها یک امتیاز مثبت از جانب اعطا کننده نمایندگی محسوب می شود.

 مزایای سیستم گرمایش تابشی

شرکت فاران تابش در استان اصفهان دارای نمایندگی فعال و متخصص می باشد ، برای خرید سیستم هیتر تابشی در استان اصفهان وحومه می توانید به بخش نمایندگی استان اصفهان مراجعه فرمایید.

نمایندگی استان اصفهان