فاران تابش
faran Tabesh

اولین نیستیم ولی بهترینیم

در استان البرز بدون کد

0261890

نحوه عملکرد گرمایش تابشی چگونه است؟

نحوه عملکرد گرمایش تابشی چگونه است؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که با سیستم تابشی آشنا شده اید و با مطالعه مزایایی که دارند نسبت به آنها خوش بین شده اید و قصد خرید این محصولات را برای ایجاد گرمای مورد نظر در محیط خود، دارید، بد نیست که با نحوه کارکرد و عملکرد این سیستم ها نیز آشنا شوید. به این ترتیب می دانید که این سیستم ها چگونه می توانند به شما در افزایش دمای یک سالن کمک کنند و این کار برای شما چه فوایدی می تواند داشته باشد. بنابراین از شما می خواهیم با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

طرز کار سیستم تابشی چگونه است؟

نحوه عملکرد سیستم تابشی کاملا ساده و در عین حال بسیار حساس و موثر می باشد. از همین رو اگر شما قصد دارید این محصولات را خریداری کنید و از آنها در مجموعه خود استفاده کنید تا گرمای مورد نظر را به وجود آورید ما به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را دنبال کنید. چرا که کسب اطلاعات در مورد نحوه عملکرد این سیستم تابشی می تواند به شما در مورد شناخت بیشتر این محصولات و کاربردهایی که دارند کمک بیشتری داشته باشد و نظر شما را در مورد استفاده از این محصولات قطعی تر کند.

نحوه عملکرد بخاری صنعتی به این صورت است که این سیستم ها دارای یک سطح مشتعل می باشند. در این شرایط باید بدانید که مخلوط گاز و هوا معمولا در این سیستم ها به کمک این الکترود در سطحی که به شما گفتیم تابیده می شود. با توجه به این فرایند باید بدانید که لوله های به کار رفته در این سیستم توسط شعله به وجود آمده به خوبی گرم می شود. وقتی دما افزایش پیدا می کند بخاری تابشی هم به گرمای مطلوب رسیده و شروع به گرم کردن محیط می کند.

توجه داشته باشید که نحوه عملکرد سیستم تابشی به این صورت است که در برخی از این سیستم ها شما به گاز شهری برای کار کرد دستگاه خود نیاز دارید. برای اینکه گاز شهری به احتراق برسد به حجمی تا سیزده برابر حجم خود نیاز به هوا دارد. این مسئله موجب می شود که شما در این سیستم ها به تهویه محیط توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که در صورت عدم رعایت نکات و استانداردهای تهویه محیط شما می توانید موجب اختلال در عملکرد سیستم خود شوید و این برای شما دردسرهایی را می تواند به وجود آورد.

آیا می شود از گرماتاب در محیط های بدون تهویه مناسب استفاده کرد؟

نحوه عملکرد سیستم تابشی به گونه ای می باشد که شما برای کارکرد بهتر این سیستم ها به تهویه محیط نیاز دارید. اما اگر در محیطی باشید که امکان تهویه مناسب برای شما وجود نداشته باشد آیا استفاده از این سیستم ها برای شما ممکن می باشد؟ باید گفت بله شما می توانید از این سیستم ها استفاده کنید اما در این شرایط باید بدانید که نیازمند رویه ای خاص می باشید تا بتوانید به واسطه آن به خوبی از سیستم مورد نظر خود استفاده کنید.

نحوه عملکرد هیترتابشی در چنین شرایطی این گونه است که شما باید لوله های مناسبی را به کار ببرید. این لوله ها به شما کمک می کند که هوای مناسب و مورد نیاز را که خارج از این محیط می باشد به سمت این سیستم هدایت کنید. به این ترتیب می توانید هوای لازم و با کیفیت مناسب را برای احتراق گاز شهری فراهم کنید. توجه داشته باشید که این کار نمی تواند موجب شود که شما به دلیل دور بودن فاصله هوای و عملیات انتقال آن مقداری از انرژی گرمایی خود را از دست دهید و در این شرایط شما هیچ اتلاف هزینه و انرژی را در پی نخواهید داشت.

سخن پایانی

با توجه به آشنایی با نحوه عملکرد سیستم تابشی می توانید در بخش های دیگر وب سایت رسمی فاران تابش نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای بکارگیری این سیستم های گرمایش تابشی اطلاعات خود را تکمیل کنید. پس از آن می توانید از طریق شماره های مندرج در این وب سایت با کارشناسان و مشاوران ما در فاران تابش تماس حاصل نمایید. یادآور می شویم شما می توانید برای انتخاب بهترین سیستم با مشاوران ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

 مزایای سیستم گرمایش تابشی

نمایندگی استان اصفهان